Predane kandidature u općini Sibinj

Načelnik općine Sibinj Josip Pavić predao je općinskom izbornom povjerenstvu kandidaturu za članove općinskog vijeća kao i kandidaturu za budućeg načelnika općine Sibinj. Iako je bilo potrebno prikupiti 275 potpisa potpore Pavić prikupio je čak 1039 potpisa za kandidaturu za načelnika općine Sibinj. Načelnik Pavić na svom facebook profilu zahvalio je svima koji su dali potpis njegovoj kandidaturi kao i prijateljima, članovima te volonterima koji su prikupljali potpise za njegovu kandidaturu. “Nadam se da ćemo i dalje zajedno raditi na boljitku razvoju naše općine”, poručio je Pavić.
Broj prikupljenih potpisa čvrst je temelj za novu kandidaturu i još jedan mandat na predstojećim lokalnim izborima. To uostalom od njega zahtjeva i većina mještana s pravom glasa, koji su prepoznali njegovo iskreno zalaganje za boljitak općine. „Mislim da bi od mene i bilo odgovorno da nastavim  boriti se za daljnji razvoj općine Sibinj. Uostalom, pokazali smo da se puno toga može ostvariti kad imamo normalne uvjete i kad ljudski, odgovorno, pošteno i predano radimo na korist i u interesu svih mještana naše općine. U slijedećem mandatu stoga s pravom očekujem sigurnih 10 mandata u Općinskom vijeću, i vjerujem da nam naši ljudi još jednom ukazati povjerenje“, poručio je načelnik Josip Pavić.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print